Wizualizery i rzutniki

Wizualizery to nowoczesne urządzenia multimedialne służące do prezentacji na monitorze, telewizorze lub ekranie prezentacyjnym takich obiektów jak książki, dokumenty, przedmioty przestrzenne, materiały na mediach przezroczystych (np. klisze, negatywy czy zdjęcia RTG), a nawet celów ruchomych. Jest to możliwe za sprawą niewielkiej kamery wideo umieszczonej na specjalnym wysięgniku, która rejestruje to, co znajduje się pod nią. Kamera może pokazać obraz w dowolnym wybranym przez nas powiększeniu. 

Wyposażając wizualizer w podświetlarkę otrzymujemy doskonałą alternatywę dla tradycyjnego rzutnika folii.

Urządzenia te świetnie sprawdzają się w szkołach i placówkach dydaktycznych. Wizualizer sprawi, że wszyscy uczestnicy zajęć będą mogli jednocześnie obejrzeć prezentowane przedmioty, a nudna dotąd lekcja biologii czy chemii stanie się ciekawa i atrakcyjna.

W naszej szerokiej ofercie posiadamy również rzutniki pisma i slajdów, których wysokiej jakości optyka gwarantuje jasny i ostry obraz. Rzutniki stanowią popularny sprzęt prezentacyjny, bezawaryjny i łatwy w obsłudze. Znajduje zastosowanie w biznesie i edukacji.

Wizualizery i rzutniki znajdujące się w naszej ofercie to pewność udanego zakupu. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z doświadczenia oraz pomocy naszych pracowników przy wyborze sprzętu prezentacyjnego.