Tablice interaktywne
optyczne dotykowe

Tablice interaktywne optyczne dotykowe pełnią kluczową rolę na światowym rynku nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla biznesu i edukacji. To zaawansowane urządzenie współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym. Tablica tego rodzaju zmieniani każdą salę – szkolną czy wykładową – w interaktywną przestrzeń do nauczania.

Współpracując z komputerem i projektorem multimedialnym, tworzą zestaw interaktywny o niezliczonej ilości funkcji. Zapewnia pełną interakcję z użytkownikiem. To doskonała pomoc dydaktyczna, która umożliwia połączenie dwóch form: tradycyjnego wykładu z kreatywnym prezentowaniem materiałów.

Tablice interaktywne optyczne dotykowe są bardzo wygodne w obsłudze – działają na zasadzie dużego ekranu dotykowego, zaś używając ich możesz operować własnym palcem lub innym, dowolnym wskaźnikiem. Ich powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne a pozycjonowanie wskaźnika odbywa się poprzez dwie kamery zainstalowane w górnych narożnikach tablicy. Takie wykorzystanie technologii optycznej pozwala precyzyjnie wykrywać położenie palca i zapewnia użytkownikom wysoką dokładność odczytu danych.

Tablice interaktywne optyczne dotykowe posiadają matową powierzchnię, dzięki czemu nie powodują refleksów przy projekcji.

tablice interaktywne optyczne
W swojej ofercie posiadamy tablice interaktywne optyczne dotykowe popularnych i cenionych marek. Twórz nowoczesne, dynamiczne i interaktywne prezentacje! Tablice interaktywne optyczne dotykowe oraz inne, wszelkiego rodzaju urządzenia pokrewne (zobacz kategorię: tablica multimedialna) znajdujące się w naszej ofercie, to pewność udanego zakupu.

Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z doświadczenia oraz pomocy naszych pracowników przy wyborze tablicy interaktywnej.