Tablice interaktywne
na podczerwień dotykowe

Tablice interaktywne na podczerwień dotykowe są adresowane do właścicieli projektorów multimedialnych i pełnią kluczową rolę na światowym rynku nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla biznesu i edukacji.

Tablica interaktywna na podczerwień dotykowa to doskonała pomoc dydaktyczna, umożliwiająca połączenie tradycyjnego wykładu z kreatywnym prezentowaniem materiałów.

Używając tablic interaktywnych osiągamy większy poziom zaangażowania uczestników oraz szybsze przyswajanie przez nich prezentowanych treści. Działają na zasadzie dużego ekranu dotykowego a wykorzystanie technologii pozycjonowania w podczerwieni sprawia, że są to produkty gwarantujące wysoki komfort pracy oraz bogatą funkcjonalność.

Tablice interaktywne na podczerwień dotykowe są bardzo wygodne w obsłudze – używając ich możesz operować własnym palcem lub innym, dowolnym przedmiotem. Są także przystosowane do pisania markerami suchościeralnymi. Zachowują bardzo wysoką odporność na zanieczyszczenia, a przede wszystkim na zarysowania.

tablice interaktywne na podczerwień
W swojej ofercie posiadamy tablice interaktywne na podczerwień dotykowe popularnych i cenionych marek. Tablice interaktywne na podczerwień dotykowe znajdujące się w naszej ofercie to pewność udanego zakupu. Twórz nowoczesne, dynamiczne i interaktywne prezentacje!

Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z doświadczenia oraz pomocy naszych pracowników przy wyborze tablicy interaktywnej.