Tablice interaktywne elektromagnetyczne

Tablice interaktywne elektromagnetyczne pełnią kluczową rolę na światowym rynku nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla biznesu i edukacji. Technologia elektromagnetyczna zapewnia wysoką rozdzielczość i dokładność.

Tablice interaktywne elektromagnetyczne to zaawansowane urządzenia współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym.

Działają jak duży ekran dotykowy, który może być obsługiwany za pomocą specjalnego i precyzyjnego pisaka. Zapewniają pełną interakcję z użytkownikiem i mogą być używane przez kilka osób jednocześnie. Zamienią każdą salę – szkolną czy wykładową – w interaktywną przestrzeń do nauczania.

Tablice tego rodzaju posiadają suchościeralną powierzchnię dlatego mogą być wykorzystywane również jak zwykła biała tablica. Posiadają matową powierzchnię, dzięki czemu nie powodują refleksów przy projekcji.

W swojej ofercie posiadamy tablice elektromagnetyczne popularnych i cenionych marek. Tablice interaktywne elektromagnetyczne znajdujące się w naszej ofercie to pewność udanego zakupu. A może najlepszym rozwiązaniem będzie w danym przypadku zestaw – tablica interaktywna z projektorem? Zachęcamy, żeby skorzystać z naszego profesjonalnego doradztwa.

tablice interaktywne elektromagnetyczne
Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z doświadczenia oraz pomocy naszych pracowników przy wyborze tablicy interaktywnej.