Projektory
ultrakrótkoogniskowe

Projektory ultrakrótkoogniskowe są idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, gdyż charakteryzuje je możliwość wyświetlenia obrazu z bardzo małej odległości od rzutowanej powierzchni za sprawą zastosowania ultra krótkiej ogniskowej.
Przeznaczone są przede wszystkim do tablic interaktywnych. Odległość projektora od ściany może wynosić zaledwie kilka-kilkanaście centymetrów.

Projektory ultraktórkoogniskowe świetnie sprawdzają się nie tylko w biznesie czy edukacji podczas prowadzenia zajęć, czy prezentacji w małych salach szkolnych, czy konferencyjnych, ale również w warunkach domowych do stworzenia kina domowego w niewielkiej sypialni.

Dodatkową zaletą jest fakt, że projektor ustawiony nawet bardzo blisko ściany nie oślepia osoby prowadzącej wykład czy prezentację a za sprawą swych niewielkich rozmiarów jest kompaktowy i łatwy do przenoszenia.

W swojej ofercie posiadamy projektory ultraktórkoogniskowe popularnych i znanych marek takich jak: BenQ, Epson, NEC, Optoma i Vivitek.

Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z doświadczenia i pomocy naszych pracowników przy wyborze projektora ultrakrótkoogniskowego.