Edukta – Kompleksowe Technologie Audiowizualne

Kim jesteśmy?

Firma Edukta to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją,którą chcemy  dzielić się z innymi.

Zamiłowanie do obrazu i dźwięku oraz obcowanie z urządzeniami na co dzień, które sprawiają tyle radości, spowodowało, że postanowiliśmy pójść o krok dalej i otworzyć się na najmłodszych.

Doświadczenie, które nabyliśmy pracując przez lata z najbardziej uznanymi, światowymi producentami elektroniki użytkowej pozwoli Państwu ze spokojem „oddać sprawę” w nasze ręce.

Zawsze z należytą starannością będziemy dążyć do wypracowania optymalnego rozwiązania, mając na uwadze Państwa potrzeby i dbając o najwyższy standard obsługi.

Dla nas najważniejszy jest człowiek – bez Państwa nie ma nas, a co za tym idzie, naszej pasji.

Z przyjemnością pomożemy w doborze idealnego sprzętu, w razie potrzeby go zamontujemy  i przeszkolimy z obsługi, a podczas użytkowania i ewentualnej awarii będziemy wspierać od strony technicznej.

 

 • Projektory multimedialne

  U nas znajdziesz wysokiej jakości projektory prezentacyjne, krótkoogniskowe, ultraktórkoogniskowe, projektory przenośne i instalacyjne a także projektory LED.
 • Urządzenia interaktywne

  Zapewniamy szeroki wybór nowoczesnych urządzeń interaktywnych, które zamienią każdą Twoją prezentację w nowoczesne, interaktywne wydarzenie.
 • Sprzęt komputerowy

  Dostarczamy sprzęt i oprogramowanie specjalnie dobrane do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu komputerowego.
 • Wyposażenie szkół

  Znajdziesz u nas funkcjonalne i estetyczne meble szkolne, pomoce dydaktyczne, tablice szkolne, laboratoria językowe oraz klasopracownie przedmiotowe.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą