Laboratoria językowe

W dzisiejszych czasach znajomość jednego języka obcego to minimum. Wielu uczniów ma jednak problemy z jego przyswojeniem, stąd tak popularne w ostatnim czasie są językowe zajęcia pozalekcyjne lub korepetycje. Z tego też względu tak ważne jest zapewnienie uczniom jak najlepszych warunków do nauki języka obcego. Bez wątpienia bardzo ważnym elementem jest odpowiednie wyposażenie sal lekcyjnych do tego przeznaczonych.

Użyteczne funkcje stosowane i wzbogacane przez lata przez lektorów języków obcych, zostały powielone i zastosowane przez naszą firmę w elektronicznej pracowni językowej . Wzorując się na doświadczeniach i wypracowanych przez nauczycieli formach pracy z językiem stworzyliśmy doskonałe narzędzie – laboratorium językowe.

Pracownia językowa to niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych w liczebnych klasach. Koncentruje uwagę uczniów, zmusza do skupienia i ćwiczeń. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń to efekt zachęty dla uczniów – efektowne zajęcia będą szybciej zapamiętane. Z pracownią językową skuteczność przyswajania nowej wiedzy zwiększa się nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do tradycyjnego nauczania. Nasze pracownie językowe to gwarancja funkcjonalności, jakości i trwałości.

Specjalne laboratorium językowe to najlepszy wybór dla skutecznej nauki języka obcego.

Zainteresowany? Napisz do nas. Z chęcią pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące optymalnego wyposażenia laboratorium językowego. Zapraszamy.