Monitory interaktywne

Dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy tablicami interaktywnymi a komputerami, przygotowaliśmy specjalną ofertę na monitory i stoły interaktywne. To urządzenia, będące wyspecjalizowanymi komputerami z wgranym systemem operacyjnym i pakietem dedykowanych programów. Monitor interaktywny wyposażony w ekran dotykowy, doskonale sprawdzi się w szkołach, biurach, muzeach oraz różnego rodzaju pracowniach.

Filtry:

Asortyment sklepu internetowego Edukta obejmuje monitory i stoły interaktywne: Avtek, Ctouch, Fitouch, HITACHI, myBoard, Newline, Promethean, Qomo, SAMSUNG, a do tego akcesoria i oprogramowanie uzupełniające. Monitory interaktywne z wyświetlaczem LCD gwarantują wysoką rozdzielczość, doskonałą jakość obrazu i wrażliwość na dotyk. Praca z ekranami dotykowymi w tych technologiach jest czystą przyjemnością. Zależnie od modelu urządzenia pracują na systemach operacyjnych Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Mac i są wyposażone w porty USB/HDMI umożliwiające połączenie dowolnych urządzeń peryferyjnych. Dokładna specyfikacja techniczna znajduje się w opisach konkretnych produktów.

Pisz, rysuj, buduj, twórz, ucz się… monitory interaktywnewielofunkcyjnymi urządzeniami, znajdującymi szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zwykły komputer to za mało. Nie jest to również typowy tablet o dość ograniczonych funkcjach; to nowoczesne narzędzie dla projektantów, nauczycieli, uczniów, studentów, architektów, a także biznesmenów. Bogate oprogramowanie umożliwia rozpoznawanie pisma ręcznego, odtwarzanie multimediów, wykonywanie zrzutów video, szybkie generowanie figur geometrycznych, precyzyjne tworzenie szkiców architektonicznych i wiele innych.