Tablice tryptyk

Tablica tryptyk to produkt, jaki spotkać można w większości polskich szkół, ze względu przede wszystkim na jego walory pragmatyczne. Łatwy montaż, duża powierzchnia do pisania, możliwość złożenia skrzydeł – to tylko najważniejsze jego zalety. Asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór tablic – o różnych wymiarach, kolorach oraz typie powłoki. Są to produkty doskonałej jakości – trwałe i produkowane z zachowaniem najwyższych standardów.

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

Filtry:

Tablice tryptyk dostępne w naszej ofercie podzielić można dwojako – ze względu na kolor (białe i zielone), jak również rodzaj powłoki – ceramiczne oraz lakierowane. Produkty te charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, odpornością na uszkodzenia czy zarysowania, a także łatwością konserwacji. Są to również produkty o wysokiej wartości estetycznej – sprawdzą się doskonale w nowoczesnej szkole, a nawet w biurze. Tablica tryptyk jest dodatkowo łatwa w montażu – w zestawie znajduje się zarówno instrukcja, jak również kołki oraz śruby potrzebne do jej zamocowania.

Tablice tryptyk objęte są 24-miesięczną gwarancją na cały produkt, a w niektórych przypadkach 10- czy nawet dożywotnią gwarancją na powierzchnię do pisania (szczegóły w opisie poszczególnych tablic). Dopuszczamy możliwość negocjacji cen – szczególnie w przypadku większych zamówień. Istnieje możliwość naniesienia liniatury, jak również wykonania tablicy w innych specyficznych wymiarach czy konfiguracjach. Produkt dostarczamy w ciągu 7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Tablica tryptyk doskonale sprawdza się w szkołach, na uczelniach wyższych i wszelkich innych placówkach oświatowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem w tym zakresie.