Projektory multimedialne

Niezastąpiony element każdej profesjonalnej prezentacji – projektory multimedialne! W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment sprzętu od takich producentów jak Acer, Epson, Vivitek, Sony, Panasonic, Dell, Hitachi, LG, Canon i więcej.

Przy wyborze projektorów multimedialnych warto kierować się nie tylko renomą danej marki, ale i ich przeznaczeniem. W naszej ofercie znajdą Państwo modele o różnym zastosowaniu i zróżnicowanych parametrach technicznych. Zapewniamy, że oferowany przez nas rzutnik Epson, Dell, Acer, Vivitek czy też innego renomowanego producenta zapewni wysoką jakość obrazu i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Służymy doradztwem technicznym i chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do konkretnego zapotrzebowania.

Ceny podane na stronie www.edukta.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego.
Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT)

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie

Wyświetlanie 1–30 z 192 wyników

Zobacz wszystkie
Filtry: