Mikroskopy edukacyjne dla dzieci

Dzieci z natury są ciekawe otaczającego je świata – tego widocznego i tego, którego nie sposób zaobserwować gołym okiem. Aby wspierać młodzieńczy rozwój i zapał do odkrywania tajemnic, warto umożliwić podopiecznemu dostęp do narzędzi edukacyjnych, a tymi z pewnością będą mikroskopy dla dzieci. To przyrządy naukowe umożliwiające obserwację świata ukrytego przed ludzkim okiem.

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

Filtry:

Jak wygląda budowa liścia? Czy cukier to naprawdę kryształ? Czy w wodzie żyją mikroorganizmy? Na te i wiele innych pytań znajdziecie wspólnie z dzieckiem odpowiedź, oglądając próbki pod mikroskopem. Produkty wyposażone są we wszystkie akcesoria potrzebne do wykonywania obserwacji, a także w zestawy do eksperymentów.

W asortymencie mamy mikroskopy zabawki przeznaczone dla najmłodszych odkrywców, mikroskopy szkolne, będące już zaawansowanymi narzędziami optycznymi, a także zestawy mikroskop z teleskopem, pozwalające na oglądanie mikro- i makro świata; na spoglądanie wewnątrz komórek, a także obserwowanie gwiazd – największych widzialnych obiektów. To urządzenia, dzięki którym dziecko zacznie okrywać najciekawsze tajemnice świata.

Mikroskopy dla dzieci dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych z różnej wielkości soczewkami, pozwalającymi osiągnąć pożądane powiększenie. W opisie poszczególnych produktów znajdują się dokładne parametry techniczne urządzenia. Mikroskopy są delikatnymi przyrządami optycznymi i należy obchodzić się z nimi ostrożnie. Wszystkie modele objęte są gwarancją producenta. Wysokiej jakości mikroskopy przeznaczone są dla uczniów, studentów oraz osób, które na własną rękę chcą zaobserwować mikroświat.