Meble do pokoju nauczycielskiego

Eleganckie, funkcjonalne, trwałe i… w 100% polskie – oto nasze meble do pokoju nauczycielskiego. Dla komfortu i funkcjonalności warto dobrze doposażyć pomieszczenie, w którym nauczyciele mają chwilę wytchnienia pomiędzy lekcjami i mogą odpocząć, uporządkować dokumenty i podyskutować z kolegami po fachu.

W ofercie Edukta przygotowaliśmy zestaw najbardziej potrzebnych mebli do pokoju socjalnego dla nauczycieli, a wśród nich: szafy ubraniowe, szafy na dokumenty (różne typy), szafy z przegródkami na dzienniki i podręczne drobiazgi, regały na segregatory i dzienniki zasłaniane żaluzjami, szafy z roletą i szafki na kółkach. Do tego, w osobnej kategorii znajdziesz szeroki wybór stołów, biurek i wygodnych krzeseł oraz foteli.

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników

Filtry:

Meble do pokoju nauczycielskiego wykonane są z wysokiej jakości materiałów: płyt laminowanych z możliwością dobrania odpowiedniej kolorystyki powierzchni. Regały są stabilne, wytrzymałe i zostały opatrzone certyfikatem Cobrabid, przyznawanym produktom dopuszczonym do użytku w jednostkach oświatowych. Doskonały stosunek jakości do ceny sprawia, że nasze akcesoria i meble to najlepszy wybór dla szkół, które poszukują wyposażenia spełniającego rygorystyczne wymagania, a jednocześnie dostępnych w dobrych cenach, na jakie może pozwolić sobie budżet szkolny.

Proponowane przez nas modele mają szerokie zastosowanie nie tylko w szkolnictwie, ale również w firmowych biurach. Niektóre produkty mogą być uzupełnione o dodatkowe akcesoria, jak zamykane drzwiczki, dostawki i nadstawki.