Meble biblioteczne

Biblioteka jest skarbnicą wiedzy. To miejsce, gdzie regały uginają się pod ciężarem powieści przygodowych, romansów, horrorów, publikacji naukowych i pomocy edukacyjnych. No właśnie… uginają się. Regał biblioteczny powinien być solidny, aby unieść ciężar książek. Dostępne w naszej ofercie regały i półki z pewnością podołają temu wyzwaniu. Charakteryzuje je wytrzymała konstrukcja, stabilność i optymalna pojemność.

Wyświetlanie wszystkich 19 wyników

Filtry:

W ofercie mebli bibliotecznych proponujemy szeroki wybór: lad bibliotecznych z szafką na komputer, lad bibliotecznych pojedynczych i podwójnych, klasycznych regałów drewnianych i metalowych, regałów pomocniczych oraz szafek katalogowych. Meble opatrzone są certyfikatem Cobrabid dopuszczającym je do użytku w jednostkach oświatowych. Bardzo dobrze sprawdzą się w bibliotekach szkolnych, a także miejskich, publicznych i prywatnych. Są na tyle uniwersalne, że ich zastosowanie nie ogranicza się jedynie do jednostek oświatowych.

W zależności od modelu regał biblioteczny jest wyposażony w metalowy stelaż i półki z płyty laminowanej lub w całości wykonane są z płyty MDF z obrzeżami oklejonymi zabezpieczającą powłoką PCV. Asortyment obejmuje regały otwarte, częściowo otwarte z zamykanymi drzwiczkami oraz szafki całkowicie zamykane, w których można trzymać ważne dokumenty lub książki niedostępne do swobodnego przeglądania.

Wszystkie prezentowane tutaj meble biblioteczne są produktami polskimi, w całości wykonanymi przez naszych, krajowych producentów. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki płyty, w tym celu należy zaznaczyć odpowiednie pole na podstronie danego produktu.