Meble szkolne

W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki asortyment mebli i akcesoriów wyprodukowanych specjalnie z myślą o placówkach oświatowych. Meble szkolne muszą charakteryzować się odpowiednimi parametrami, trwałością, wygodą i funkcjonalnością. Ponadto powinny być dopuszczone do użytku w placówkach publicznych i być opatrzone certyfikatami. Prezentowane tutaj meble, krzesła i stoły mają: Certyfikat Zgodności z Normą PN-EN 1729-1:200, Atest Higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny oraz Certyfikat Cobrabid dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych. Poszczególne modele mogą być oznaczone dodatkowymi certyfikatami.

Podane ceny nie zawierają kosztów rozładunku i montażu u kupującego ( meble dostarczane są do samodzielnego montażu)

Wyświetlanie 1–30 z 387 wyników

Zobacz wszystkie
Filtry:

Jakość, trwałość, bezpieczeństwo

Meble wykorzystywane w szkolnictwie charakteryzują się wysokimi parametrami jakościowymi, by nie uległy szybkiemu zużyciu. Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania powierzchni i celowe zniszczenia to warunek podstawowy. Dlatego meble szkolne dostępne w naszym sklepie przechodzą rygorystyczne testy w warunkach przypominających te, jakie panują w szkołach. Blaty są odpowiednio wzmocnione i pokryte lakierem zabezpieczającym, a spawy i elementy konstrukcyjne zostały dodatkowo usztywnione. Stelaże zostały wykonane z odpornej stali, a inne elementy w zależności od produktu: z drewna, płyty MDF lub polietylenu wysokociśnieniowego, wszystkie pokryte nietoksycznymi farbami. Dokładny opis użytych materiałów znajduje się w opisach produktów.

Oprócz wytrzymałości, meble szkolne muszą charakteryzować się bezpieczeństwem użytkowania, a to oznacza, że nie mogą mieć żadnych ostrych kantów, nierówności, ani nie mogą stwarzać zagrożenia podczas użytkowania. Zastosowane materiały i rozwiązania konstrukcyjne minimalizują ryzyko wypadków.

W asortymencie sklepu Edukta znajdują się meble szkolne i akcesoria takie jak: biurka dla nauczycieli, krzesła obrotowe, ławki, regały, wyposażenie szatni oraz biblioteki i wiele innych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Sprzedawane przez nas meble szkolne znajdują zastosowanie nie tylko w jednostkach oświatowych, ale również w salach szkoleniowych i pomieszczeniach socjalnych. Szeroki wybór różnych modeli, przystosowanych do użytkowania w warunkach dużej zmienności uczestników sprawia, że jest to oferta przeznaczona dla osób poszukujących trwałych i uniwersalnych mebli, którymi można wyposażyć klasy szkolne, sale biblioteczne czy pomieszczenia szkoleniowo-konferencyjne.

Poszczególne modele różnią się między sobą wymiarami, kolorystyką i zastosowanymi opcjonalnymi dodatkami, zwiększającymi funkcjonalność modelu. Przykładowo biurko nauczycielskie może być kupione w wersji podstawowej lub z dostawkami i nakładkami. Ponieważ wspieramy polską gospodarkę, większość naszego asortymentu to produkty polskie. Takie akcesoria mają odpowiednią adnotację w opisie i szczególnie zachęcamy do ich zakupu.