Leżaki przedszkolne i łóżeczka

Leżakowanie jest istotnym elementem przedszkolnego życia, niestety ułożyć dziecko do snu to niełatwe zadanie dla przedszkolanki. Dla niektórych dzieci jest to przykry obowiązek, dla innych upragniona chwila wytchnienia. Czy można sprawić, że wszystkie dzieci pójdą grzecznie spać o wyznaczonej godzinie? Można, jeśli tylko szkraby będą miały zapewnione ku temu odpowiednie warunki. Leżaki przedszkolne nie zawsze są wygodne, a to jest jeden z problemów, sprawiających że dzieci nie chcą spać.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Filtry:

W tej kategorii znajdują się leżaki przedszkolne, łóżeczka oraz materace dla dzieci w wieku przedszkolnym. Produkty dostępne są w rozmiarach od 1200x550x40 mm do 1400x550x40 mm (nie dotyczy łóżek i materacy) – tak zróżnicowana rozmiarówka pozwala na dostosowanie wielkości leżanki do wzrostu dziecka. Stelaże leżaków wykonane są z elementów drewnianych (drewno bukowe), natomiast wnętrze wypełnione jest lnianymi przeplatanymi pasami umocowanymi na ramionach stelaża. Łóżeczka mają składane nóżki, co umożliwia łatwe przechowywanie leżaków w pozycji poziomej lub stojącej i pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

Dzieci pokochają leżaki przedszkolne za ich wygodę; dorośli za ich bezpieczeństwo i ergonomię. Produkty te zostały opatrzone odpowiednimi atestami i zostały dopuszczone do użytku w przedszkolach. Wykorzystane materiały są bezpieczne, nietoksyczne i niealergizujące. Dodatkowo istnieje możliwość doposażenia leżaków w mięciutkie materace z kolorowym, bajkowym poszyciem, działającym kojąco na wyobraźnię malucha. Zapraszamy do kontaktu z nami lub bezpośrednich zakupów. Leżaki przedszkolne dostępne w naszej ofercie z pewnością poprawią jakość odpoczynku korzystającym z nich dzieciom.