Meble przedszkolne

Specjalnie dla maluchów oraz ich wychowawców, prezentujemy meble przedszkolne zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie użytkowania oraz dobrej zabawie. Kto powiedział, że typowe meble, jak stoły, krzesła czy wieszaki muszą być nudne? Wręcz przeciwnie – powinny nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję, ale również rozbudzać u dzieciaków wyobraźnię. Kto zna zabawę „podłoga jest lawą” ten wie, że nawet zwykłe krzesło może stanowić obiekt frajdy.

Wyświetlanie 1–30 z 354 wyników

Zobacz wszystkie
Filtry:

W tej kategorii prezentujemy wysokiej jakości, kolorowe meble do przedszkola zaprojektowane według obowiązujących standardów bezpieczeństwa. Wśród nich:

  • Kąciki przedszkolaka – zbudowane z kilku paneli, kreatywne gadżety, pozwalające stworzyć scenkę teatralną, pobawić się w sklep, dom, przetestować własnej umiejętności na ściance manipulacyjnej i ściance gąsienicy.
  • Scenki kukiełkowe – czyli jeszcze lepsza zabawa w teatr gotowymi lub własnoręcznie zrobionymi pacynkami.
  • Krzesła i stoliki przedszkolne – dla wygody nauki i zabawy. Meble dla przedszkoli przystosowane są do wzrostu dzieci, zapewniają poprawną posturę ciała i komfort siedzenia.
  • Łóżeczka i leżaki – dla przyjemnego, niczym niezmąconego wypoczynku podczas popołudniowego leżakowania.
  • Szafy i regały przedszkolne – aby maluchy miały swoje miejsce na przechowywanie drobiazgów i ubrań.
  • Wieszaki przedszkolne – bo ubranka i kurtki też muszą mieć swoje miejsce.

Kolorowe, przyjazne meble przedszkolne sprawiają, że dziecko jest chętniejsze do uczestnictwa w zajęciach. Kreatywne kąciki i scenki pomagają w rozwoju malucha i zapewniają mnóstwo godzin doskonałej zabawy z rówieśnikami, natomiast wygodne krzesła i stoły, pozwalają dziecku skupić się na nauce kiedy trzeba, bez wiercenia się i bez bólów pleców. Dla lepszego dopasowania mebli do wzrostu dziecka, oferujemy wybór kilku wersji rozmiarowych. Szczegóły i parametry techniczne znajdują się przy opisie poszczególnych modeli.

Meble do przedszkola prezentowane w naszej ofercie, wykonane są z drewna oraz innych, bezpiecznych materiałów. Wszystkie zostały również pokryte nietoksycznymi farbami i dopuszczone do użytkowania przez dzieci. Meble mają odpowiednie atesty bezpieczeństwa oraz certyfikat Cobrabid dopuszczający użytkowanie ich w jednostkach oświatowych. Ponadto proponujemy korzystne ceny z możliwością negocjacji przy większych zamówieniach. Meble to obowiązkowe elementy wyposażenia, a skoro tak, niech to będą akcesoria wygodne, przyjazne i kreatywne, czyli takie, jakie znajdziesz właśnie tutaj!