LEGO MINDSTORMS EV3

Klocki Lego są kultowymi zabawkami dla młodszych i starszych użytkowników, które dostarczają rozrywki, uczą i pomagają rozwijać kreatywność. A gdyby mogły służyć również jako pomoce naukowe dla gimnazjalistów, licealistów czy nawet studentów? Właśnie z tą myślą zaprojektowane zostały zaawansowane zestawy naukowe od Lego, zawierające interaktywne ćwiczenia i projekty o różnym stopniu skomplikowania.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Filtry:

Lego Mindstorms EV3 – edukacja w atrakcyjnej formie

Zestawy przeznaczone są dla małych i dużych inżynierów, lubiących łączyć naukę z rozrywką. Te edukacyjne zabawki świetnie sprawdzą się zarówno w domowych warunkach, jak i w szkole w celu prezentacji interesujących rozwiązań inżynieryjno-technicznych. To doskonały prezent dla ambitnego młodzieńca, który pragnie rozwijać swoją pasję; odstresowujący gadżet dla dorosłych pragnących oderwać się od pracy i poskładać bardziej lub mniej skomplikowane zagadki logiczne; to w końcu atrakcyjna pomoc dydaktyczna dla nauczycieli technicznych przedmiotów. Lego Mindstorms EV3 to nie są zwykłe klocki, lecz pakiety edukacyjne, wprowadzające uczniów w zagadnienia z zakresu matematyki, fizyki, inżynierii i robotyki.

W naszym sklepie przygotowaliśmy 8 zestawów dla różnych grup wiekowych. Każdy jest niepowtarzalny i dotyczy innych zagadnień, pozwalając użytkownikowi na wszechstronny rozwój. Niektóre wymagają dodatkowych akcesoriów w postaci dedykowanego oprogramowania lub akcesoriów uzupełniających, aby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie dają Lego Mindstorms EV3. W opisie każdego produktu znajdziesz szczegółowy wykaz zawartości opakowania oraz ewentualnych dodatków, w które należy się zaopatrzyć.

Do czego możesz wykorzystać zestawy edukacyjne Lego?

 • Eksperymenty związane z energią odnawialną, mechaniką i optyką;
 • Podstawy robotyki i programowania;
 • Zrozumienie i wykorzystanie umiejętności oraz idei matematycznych;
 • Rozwój twórczego myślenia;
 • Nauka podstawowych pojęć technologicznych;
 • I wiele innych.

Zestawy Lego Mindstorms EV3 zawierają wszystkie elementy niezbędne do rozpoczęcia zabawy i nauki. Wyposażone są w materiały dydaktyczne, pomoce nauczycielskie oraz ćwiczenia do samodzielnego przeprowadzania. Korzystając z dołączonego oprogramowania, które należy ściągnąć na komputer lub urządzenie mobilne, możesz w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami.

Sprawdź i wypróbuj:

 • Projekty inżynierskie Lego;
 • Dodatkowe zestawy uzupełniające i rozszerzające potencjał;
 • Zestawy turniejowe Misja na Marsa;
 • Pakiety naukowe z ćwiczeniami i eksperymentami do wykonania w domu, szkole lub na uczelni;
 • Kosmiczne projekty uzupełnione o materiały dla nauczycieli.

Jeśli do tej pory uważałeś klocki Lego tylko za zabawki dla dzieci, czas zweryfikować ten pogląd. Lego Mindstorms EV3 pozwalają uczniom wcielić się w rolę badaczy, odkrywców, naukowców oraz inżynierów, i w interesujący sposób poznawać możliwości, jakie daje technologia. A kto wie, może w przyszłości posiadacze tych zestawów staną się konstruktorami prawdziwych statków kosmicznych, robotów, albo nowoczesnych maszyn, które zmienią oblicze świata?