Aktywna Tablica

W ramach rządowego projektu „Aktywna tablica” na lata 2017-2019 możliwe jest wyposażenie szkół w nowoczesne pomoce dydaktyczne takie jak monitory interaktywne, projektory multimedialne, zestawy interaktywne, a także głośniki lub inne urządzenia umożliwiające przekaz dźwięku. Pozwoli to na wyposażenie placówek w profesjonalny sprzęt, co wpłynie na podniesienie kompetencji uczniów i zapewni korzystne warunki nauki.

W ramach programu placówki edukacyjne mogą zakupić sprzęt o wartości do 14 000 zł. W tym celu należy złożyć wnioski wg harmonogramu oraz spełnić warunki takie jak dostęp do internetu na poziomie min. 30 Mb/s i inne wymogi techniczne określone szczegółowo w projekcie.

W programie „Aktywna Tablica” udział mogą brać:

– publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe oraz szkoły artystyczne (realizujące kształcenie w zakresie szkoły podstawowej),
– publiczne szkoły podstawowe w zakładach poprawczych oraz schroniskach dla nieletnich prowadzonych przez Ministra Sprawiedliwości,
– szkoły, zespoły szkół, szkolne punkty konsultacyjne przy urzędach konsularnych, przedstawicielstwach dyplomatycznych i wojskowych RP działające w ramach Ośrodka Rozwoju Edukacji Polskiej za Granicą.

Wyświetlanie 1–30 z 55 wyników

Zobacz wszystkie
Filtry: